Outsourcing IT

Věnujte se naplno svému businessu a IT ponechte profesionálům. Externí správce sítě Vám šetří čas, energii i peníze.

Kdo jsme

Spravujeme hardwarové vybavení organizací i firem na Třebíčsku a Brněnsku. Staráme se o bezproblémový provoz počítačového vybavení ve školách, zajištujeme školení zaměstnanců.

Vybavujeme firmy hardwarem. Jsme servisním partnerem a prodejcem počítačů LYNX.

Klíčové vlastnosti

  • Sdílíme s Vámi riziko
  • Nižší náklady oproti vlastnímu zaměstnanci
  • Smluvně ošetřené obchodní tajemství
  • Poradenství a rozvoj v oblasti IT
  • Smluvně garantované reakční doby na vzniklé problémy
  • Stálá dostupnost přiděleného IT specialisty

Třebíč a okolí

Naše kancelář je na adrese Hrotovická 1184, TřebíčI když sídlíme v Třebíči a většina našich klientů je z Moravy, na kávu se můžeme sejít kdekoli jinde 🙂

Outsourcing IT

Mějte stále k dispozici externího IT konzultanta se smluvenou reakční dobou na vzniklé problémy. Ušetříte tím peníze za vlastního zaměstnance, riziko však neseme s Vámi.

Webové aplikace

Vytváříme robustní i jednoduché aplikace zjednodušující život ve Vaší firmě nebo organizaci. V kombinaci se správou sítí a outsourcingem IT jsme ideální dodavatel i Vašeho firemního online software.

Webové prezentace

Chcete zvýšit prodeje Vaší firmy a být vidět? Vyrobíme Vám prezentaci na internetu na míru. Design schválíte Vy, my dodáme profesionální řešení a zařídíme provoz webových stránek.

Prodej hardware

Jsme servisní a prodejní partner prodejce počítačů LYNX a poskytujeme konzultace při výběru IT vybavení do školních učeben nebo kanceláří. Nainstalujeme software a zaškolíme Vaše zaměstnance v používání.