Outsourcing IT

Věnujte se naplno svému businessu a IT ponechte profesionálům. Externí správce sítě Vám šetří čas, energii i peníze.

Kdo jsme

Spravujeme hardwarové vybavení firem a organizací po celé České republice se základnami ve městech Třebíč, Brno, Praha. Staráme se o bezproblémový provoz počítačové sítě. Důležitou součástí je zabezpečení firewallu a nasazení bezpečnostních politik od zabezpečení mailu DMARC, DKIM, SPF, přes tunelové připojení OVPN, L2TP až po samotné nastavení vnitřní doménové sítě. Vaše firemní data jsou jen jedny, proto je důležité zabezpečit veškeré díry a být před útočníky o krok napřed.

Vybavujeme firmy hardwarem a softwarem značek: Mikrotik, HPE, Eset, Microsoft apod. s patřičnou odborností a zkušenostmi. Jsme servisním partnerem a prodejcem počítačů LYNX.

Klíčové vlastnosti

  • Sdílíme s Vámi riziko
  • Nižší náklady oproti vlastnímu zaměstnanci
  • Smluvně ošetřené obchodní tajemství
  • Poradenství a rozvoj v oblasti IT
  • Smluvně garantované reakční doby na vzniklé problémy
  • Stálá dostupnost přiděleného IT specialisty

Třebíč, Brno, Praha

Naše hlavní servisní zázemí je v TřebíčiAvšak kancelář máme i v Brně a Praze.

Outsourcing IT

Mějte stále k dispozici externího IT konzultanta se smluvenou reakční dobou na vzniklé problémy. Ušetříte tím peníze za vlastního zaměstnance, riziko však neseme s Vámi.

Webové aplikace

Vytváříme robustní i jednoduché aplikace zjednodušující život ve Vaší firmě nebo organizaci. V kombinaci se správou sítí a outsourcingem IT jsme ideální dodavatel i Vašeho firemního online software.

Webové prezentace

Chcete zvýšit prodeje Vaší firmy a být vidět? Vyrobíme Vám prezentaci na internetu na míru. Design schválíte Vy, my dodáme profesionální řešení a zařídíme provoz webových stránek.

Prodej hardware

Jsme servisní a prodejní partner prodejce počítačů LYNX a poskytujeme konzultace při výběru IT vybavení do školních učeben nebo kanceláří. Nainstalujeme software a zaškolíme Vaše zaměstnance v používání.