Webová řešení

Tvoříme webové prezentace pro firmy a organizace na míru. Máme zkušenosti z tvorbou webů na redakčním systému WordPress, nebo vlastním řešení. Pro střední a větší firmy vyvíjíme informační systémy a webové aplikace.

Redakční systém CMS

Dodáním funkčního webu to nekončí – pro komunikaci s veřejností a Vašimi zákazníky potřebujete pravidelně aktualizovat obsah. Systém pro přidávání nových stránek a úpravu textů je v češtině. Jeho obsluha je velmi jednoduchá, případně Vám ji rádi vysvětlíme.

Řešení pro problémy dnešní doby

Pomůžeme Vám s automatizací Vašich procesů. Ať už se jedná o napojení e-shopů na logistické nástroje, vytvoření rezervačního systému nebo komunikaci API s Vaším CRM, jsme schopni Vám pomoci.

Optimalizace

Pravidelná údržba, sledování nových trendů a nikdy nekončící zlepšování. Spravujeme stávající weby, zlepšujeme rychlosti načítání a přizpůsobujeme se podle toho, jak se mění Vaše podnikání. Dejte nám vědět!

Reference

Věnujte se naplno svému podnikání a tvorbu Vašich webových stránek nechte profesionálům!

Outsourcing IT

Mějte stále k dispozici externího IT konzultanta se smluvenou reakční dobou na vzniklé problémy. Ušetříte tím peníze za vlastního zaměstnance, riziko však neseme s Vámi.

Webové aplikace

Vytváříme robustní i jednoduché aplikace zjednodušující život ve Vaší firmě nebo organizaci. V kombinaci se správou sítí a outsourcingem IT jsme ideální dodavatel i Vašeho firemního online software.

Webové prezentace

Chcete zvýšit prodeje Vaší firmy a být vidět? Vyrobíme Vám prezentaci na internetu na míru. Design schválíte Vy, my dodáme profesionální řešení a zařídíme provoz webových stránek.

Prodej hardware

Jsme servisní a prodejní partner prodejce počítačů LYNX a poskytujeme konzultace při výběru IT vybavení do školních učeben nebo kanceláří. Nainstalujeme software a zaškolíme Vaše zaměstnance v používání.